Wiadomości

„Twoje światła -Nasze bezpieczeństwo”- działania na stacjach diagnostycznych

Data publikacji 18.10.2021

„Twoje światła- Nasze bezpieczeństwo”- pod takim hasłem brodniccy policjanci, przy współpracy z właścicielami stacji diagnostycznych na terenie powiatu brodnickiego, przeprowadzą działania, mające na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Diagnostycy dokonają kompleksowego sprawdzenia sprawności i ustawienia świateł. Sprawdź, gdzie możesz skorzystać z darmowej usługi. Działania przeprowadzone zostaną w dniach : 23 października, 6, 20 listopada oraz 4 grudnia 2021 roku.

O samochód należy dbać cały rok, ale aby zimowa podróż była bezpieczna powinniśmy szczególnie zainteresować się stanem technicznym naszego pojazdu. Wielu osobom, pojazd jest niezbędny do pracy, wielu też kierowców decyduje się na dłuższe podróże w okresie przedświątecznym. Dlatego warto zadbać o bezpieczeństwo na drodze.

 

Policjanci z Brodnicy wspólnie z właścicielami stacji kontroli pojazdów z terenu powiatu brodnickiego, po raz kolejny organizują darmowe, kompleksowe sprawdzenie sprawności i ustawień świateł w pojazdach.

 

Do akcji na terenie powiatu brodnickiego włączyło się 10 stacji kontroli pojazdów. Są to stacje:

 

- Stacja Kontroli Pojazdów, przy ul. Sienkiewicza 23 (straż pożarna),

- T-Service Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów , przy ul. 18 Stycznia 74,

- Kamiński i Spółka, Karbowo ul. Olsztyńska 5, Brodnica, ul. Sikorskiego 17b

- Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów PKS, przy ul. Podgórnej 66a,

- Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Neo-System przy ul. Podgórnej 67a,

- Stacja Kontroli Pojazdów SKR w Jabłonowie, przy ul. Przemysłowej 17,

- Stacja Kontroli Pojazdów Autoserwis Buchalscy, Piecewo ul. Wrzosowa 1/17a.,

- T-Service Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Świedziebnia 40e,

-Stacja Kontroli Pojazdów S.C., ul. Graniczna 1.

 

W dniach : 23 października, 6 i20  listopada oraz 4 grudnia 2021 roku, każdy chętny kierowca, w godzinach otwarcia wymienionych stacji może skorzystać z darmowej usługi dokładnego sprawdzenia i ustawienia świateł. 

 

Dni są coraz krótsze, na drogach robi się ślisko i pojawiają się mgły. Zadbaj i Ty o bezpieczeństwo swoje, pasażerów których przewozisz i innych użytkowników dróg! Zapraszamy! To nic nie kosztuje.

 

Powrót na górę strony